Filmy
NAJNOWSZE || NAJSTARSZE || NAJLEPSZE || NAJPOPULARNIEJSZE

Filmy

Love and Mary (2007) [Lektor]
Kategoria: Komedie,
Obraz opowiada historię Mary, szefowej kuchni, która wkrótce ma stracić swoją cukiernię. Aby się przed tym uchronić kobieta decyduje się wraz ze swym narzeczonym, Brentem, wrócić do domu, by odebrać od swojej ekscentrycznej teksańskiej rodziny pokaźny prezent zaręczynowy. Jednak sprawy komplikują sie kiedy Brenta dopada alergia, która uniemożliwia mu podróżowanie. Mary postanawia za kaucją zwolnić z więzienia brata bliźniaka ukochanego, Jake'a, i z nim udać się do rodziców...
Wyświetleń: 3711 | Opini: 0 | Ocena: 10.00/10
Obcym wstęp wzbroniony / Stage Door (1937) [Lektor]
Kategoria: Dramaty,Komedie,
Terry Randall (Katherine Hepburn) - bogata piękność z dobrego domu - postanawia zostać aktorką bez pomocy słynnego nazwiska i uciekania się do wpływów jakie posiada jej ojciec. Pod zmyślonym nazwiskiem wynajmuje pokój w swego rodzaju internacie dla przyszłych aktorek, licząc, że szybko trafi na szansę wykazania się. Dzieli jednak życie z pozostałymi początkującymi aktorkami, oberwując dzień po dniu ich zawiedzione nadzieje, gorycz i niespełnione ambicje. Jej rezolutna współlokatorka Jean (Gingers Rogers) dostaje wkrótce propozycję pracy od bogatego producenta jednak sybko okazuje się, że za tą propzycją kryją się inne motywy. Tymczasem, ojciec Terry postanawia nadać karierze córki kierunek, mając nadzieję, że przedstawienie, w którym zapewni córce główną rolę okaże się kompletnym fiaskiem. Jednak jego działanie będzie mieć wpływ nie tylko na Terry...
Wyświetleń: 442 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Kryształ górski / Rhinestone (1984) [Lektor]
Kategoria: Komedie,Muzyczne,
Piosenkarka Jake Ferris (Dolly Parton), gwiazda klubu country, chce zerwać umowę z Freddiem (Ron Leibman), ale on się nie zgadza. Stawia jej warunek. W ciągu dwóch tygodni Jake musi zrobić z nieznanego człowieka piosenkarza country. Jeśli jej się nie uda, umowa z klubem zostanie przedłużona o 5 lat i będzie musiała spędzić noc z Freddim. Dziewczyna przypadkowo wybiera Nicka (Sylvester Stallone), taksówkarza. Jake rozpoczyna musztrę kandydata...
Wyświetleń: 484 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Prognoza na życie / The Weather Man (2005) [Lektor]
Kategoria: Dramaty,Komedie,
Rozwiedziony telewizyjny meteorolog z Chicago dostaje lepszą pracę w stacji telewizyjnej w Nowym Jorku. Jednak, aby móc wyjechać spokojnie z Chicago, musi zawrzeć pokój ze swoją byłą żoną i dziećmi.
Wyświetleń: 1067 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Barbershop 2: Z powrotem w interesie / Barbershop ...
Kategoria: Komedie,
Bohaterowie znani z pierwszej części filmu znowu spotykają się w zakładzie fryzjerskim Calvina. Tym razem w ich życie wtrąca się Gina, stylistka z sąsiedniego salonu piękności. Calvin znowu będzie się starał utrzymać przy życiu rodzinne tradycje, tym razem walcząc z inwestorami budowlanymi, którzy miejscowe szyldy rodzimych firm będą chcieli zastąpić krzykliwymi neonami znanych marek. Świat się zmienia, ale pewne rzeczy zawsze pozostają takie same; o bieżących wydarzeniach, polityce, własnych problemach i uczuciach zawsze można poplotkować w zakładzie fryzjerskim Calvina.
Wyświetleń: 870 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Nierozłączni / Xing Ying Bu Li (2011) [Lektor]
Kategoria: Dramaty,Komedie,Thrillery,
Li staje na skraju rozpaczy, zmagając się z presją w pracy i kapryśną żoną. Przed samobójstwem ratuje go imigrant, Chuck
Wyświetleń: 960 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Mężczyźni w natarciu / The Babymakers (2012) ...
Kategoria: Komedie,
Najpierw można negocjować i próbować załatwiać sprawy drogą legalną. Gdy to zawiedzie, każdy facet doprowadzony do ściany, wziąłby w końcu sprawy w swoje ręce. Od czego ma się też przyjaciół? Nikt przecież przy zdrowych zmysłach, nie podjąłby się organizacji takiej akcji, w pojedynkę! Główny bohater filmu grany przez Paula Schneidera rozpocznie wyścig z czasem napadając na bank, ale nie na byle jaki bank, bo na bank... spermy.   
Wyświetleń: 6449 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Zołuszka / Zolushka (2012) [Lektor]
Kategoria: Komedie,
Bohaterka filmu, Masza Krapiwina, jest piękna, niesamowicie dobra. Jest zwykłą dziewczyną, jak tysiące rówieśników z różnych części kraju, wyjeżdża do Moskwy, pozostawiając jej macierzyste prowincjonalne miasteczko. Od rana do wieczora jest pokojówką w bardzo bogatej rodzinie. Usługuje złej pani domu i jej dwóm złym córką.
Wyświetleń: 3173 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Spice World / Spice World (1997) [Napisy]
Kategoria: Familijne,Komedie,Musicale,
Film muzyczny, prezentujący zespół Spice Girls. Historia pięciu dni, poprzedzających pierwszy występ "na żywo" w Royal Albert Hall. Dziewczyny odwiedzają nocne lokale, spotykają się ze słuchaczami - i kłócą ze swym menedżerem, który nawołuje do karności i dyscypliny.
Wyświetleń: 489 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Turbo (2013) [Napisy]
Kategoria: Bajki,Familijne,Komedie,
Niepozorny ślimak Turbo nieoczekiwanie nabywa niezwykłych mocy, pozwalających mu rozwijać zawrotną szybkość. Postanawia więc wziąć udział w wielkim wyścigu.
Wyświetleń: 5594 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Przelotni kochankowie / Los Amantes pasajeros ...
Kategoria: Komedie,
Pedro Almodóvar wita na pokładzie lotu pasażerskiego z Madrytu do Meksyku! Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane jak na ziemi, a przyczyny są zawsze te same: seks i śmierć. Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu – by coś załatwić albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała sobie swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy – włącznie z pilotami – wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?
Wyświetleń: 4136 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
The Sapphires: Muzyka duszy / The Sapphires ...
Kategoria: Biograficzne,Dramaty,Komedie,Musicale,
Szalony rok 1968 zmienia oblicze świata. Uliczne protesty, hippisi, narkotyki i wojna w Wietnamie. Na antypodach rdzenni mieszkańcy Australii wreszcie otrzymują prawo do głosowania. Cztery Aborygenki z zabitej dechami wioski – utalentowane, żywiołowe siostry McCrae – marzą o światowej muzycznej karierze. Plan wydaje się kompletnie abstrakcyjny, aż do chwili kiedy los stawia na ich drodze łowcę talentów, Dave’a Lovelace’a. Dave nie ma co prawda wyczucia rytmu, ale za to ma wielką wiedzę na temat muzyki soul oraz dobre serce. Postanawia zrobić z Aborygenek australijską odpowiedź na amerykański girlsband The Supremes. W pierwszą trasę manager i jego nowe podopieczne, The Sapphires, wyruszają do… Wietnamu, aby tam występować dla amerykańskich żołnierzy.
Wyświetleń: 1022 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Inaczej niż w raju / Stranger Than Paradise ...
Kategoria: Dramaty,Komedie,
Jest to opowieść o zderzeniu marzeń z rzeczywistością. Dla przybywających do Stanów Zjednoczonych imigrantów są one mitycznym Eldorado, uosobieniem sukcesu i dobrobytu. W świadomości zbiorowej Ameryka funkcjonuje jako kraina, gdzie pucybut w mgnieniu oka może się zamienić w milionera, a wystarczy do tego trochę szczęścia i dobrej woli. Innymi słowy Ameryka zawsze była symbolem ogromnych możliwości istniejących przed ambitnym i pracowitym człowiekiem. Jarmusch pokazuje patetyczną fałszywość tego mitu; jego film opowiada o tej realnej Ameryce, która staje się udziałem każdego imigranta. Inaczej niż w raju to opowieść o świecie budek z hot-dogami, brudnych ulic i śmierdzących mieszkań, melinowatych szulerni; świat ten jest zaludniany przez zwykłych, małych ludzi. Jarmusch kpi z "amerykańskiego snu" o dobrobycie i szczęściu dla wszystkich. Inaczej niż w raju to opowieść o życiu i problemach tych, którzy rzeczywiście stanowią społeczeństwo amerykańskie, a którzy są zbyt zwyczajni i nieatrakcyjni, aby zaasymilować ich istnienie do mitu. Bohaterowie filmu to prości ludzie, którzy próbują znaleźć swoje miejsce w codziennej rzeczywistości, która nie zna mitów, ani ideałów. Żyją oni z dnia na dzień, gnieżdżąc się w najgorszych dzielnicach miast, próbują za wszelką cenę stwarzać pozory bycia prawdziwymi amerykaninami. Jarmusch opowiada na swój sposób liryczną historię trójki z nich, którzy wybierają się w podróż po Stanach, aby wyrwać się choć na trochę ze swojego ciasnego i piekielnie nudnego świata. Jarmusch genialnie potrafi operować kamerą; długie i wyczerpujące ujęcia nadają filmowi specyficzny rytm i atmosferę. Ulegamy wrażeniu, jak gdyby aktorzy byli zwyczajnymi ludźmi żyjącymi własnym życiem, a kamera, zdystansowana wobec przedstawianej sytuacji, podglądała ich działania. Jarmusch dodaje do tego ogromne wyczucie w budowaniu obrazu i kierowaniu akcją i uzyskuje swoisty "poetycki" naturalizm. Inaczej niż w raju to film genialny. Widz, po obejrzeniu całości, wychodzi z seansu jakby porażony; nie jest to obraz, wobec którego można pozostać obojętnym. Jego niezwykłość polega na tym, że o sprawach trudnych i bulwersujących potrafi mówić bez ideologizowania i moralizowania; bez uprzedzeń i doktrynalności snuje pasjonującą refleksję.
Wyświetleń: 245 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
R.I.P.D. Agenci z zaświatów / R.I.P.D. (2013) ...
Kategoria: Akcji,Fantasy,Komedie,
"Rest In Peace Departament" to departament sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji. Pewnego dnia dołącza do nich nowy policjant, który większość czasu spędza na poszukiwaniu człowieka odpowiedzialnego za to, czym teraz jest. Film jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem.
Wyświetleń: 32551 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Nae yeojachingureul sogae habnida (2004) [Napisy]
Kategoria: Dramaty,Komedie,Kryminały,Romanse,
Policjantka Kyung-jin przypadkowo poznaje uroczego nauczyciela Myung-Woo, którego przypadkowo bierze za złodzieja. Kiedy nieporozumienie zostaje wyjaśnione para zaczyna się ze sobą spotykać. Jednak mimo tego, ze Jyung-jin jest dobrą i doświadczoną policjantką Myung-Woo zawsze martwi się o nią, kiedy musi udać się na "akcję". Pewnego dnia ukochani zostają rozdzieleni...
Wyświetleń: 261 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Giganciki / Little Giants (1994) [Lektor]
Kategoria: Familijne,Komedie,Sportowe,
Danny O'Shea całe życie spędził w cieniu brata, słynnego futbolisty Kevina. Teraz wciąż Kevin jest bogatszy, lepiej mu się układa w życiu, ale nie najlepiej w stosunkach z bratem. Kiedy córka Danny'ego nie może grać w drużynie Kevina, Danny postanawia stworzyć własną drużynę do której przygarnia wszystkich których nie przyjął jego brat Kevin. Rywalizacja drużyn zmienia się jednak w rywalizację między braćmi ...
Wyświetleń: 598 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Lewy sercowy / Punch-Drunk Love (2002) [Lektor]
Kategoria: Dramaty,Komedie,Romanse,
Barry Egan (Adam Sandler) jest drobnym przedsiębiorcą, który od lat szuka kobiety swojego życia. Jak dotąd bezskutecznie. Przyczyn swoich niepowodzeń Barry upatruje w fakcie, iż wychowywał się w wielodzietnej rodzinie i miał aż 7 sióstr, których zachowanie i stosunek do brata skrzywiły jego psychikę. Pewnego dnia poznaje jednak ekscentryczną Lenę, która wydaje się być tą, której szuka. Kiedy jednak wydaje się, iż Barry jest na dobrej drodze aby ułożyć sobie życie popada w konflikt z właścicielami sex-telefonu...
Wyświetleń: 1209 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Corky Romano (2001) [Napisy]
Kategoria: Komedie,
Komedia o niewydarzonym synu szefa mafii, który zmuszony jest udawać agenta FBI.
Wyświetleń: 378 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Na pomoc! / Help! (1965) [Napisy]
Kategoria: Komedie,Muzyczne,Przygodowe,
To musiało się tak skończyć. Tajemniczy, czerwony pierścionek na palcu Ringo od początku zwiastował kłopoty. Okazuje się, że (jako właściciel pierścienia) Najlepszy z Perkusistów musi zostać złożony w ofierze indyjskiej bogini Kaili. W tym celu w Anglii pojawia się grupa wojowniczych Hindusów. A pierścień za nic nie chce zejść...
Wyświetleń: 224 | Opini: 0 | Ocena: 0.00/10
Wydział zabójstw, Hollywood / Hollywood ...
Kategoria: Komedie,
W Hollywood, kiedy jesteś numerem jeden z pociskiem w głowie, wzywają gliny. Harrison Ford wciela się w postać doświadczonego detektywa Joe Gavilana, trochę już zmęczonego, ale ciągle u szczytu możliwości zawodowych, którego życie osobiste gwałtownie się rozpada. Jego partner, K.C. Calden (Josh Hartnett), wydaje się być bardziej zainteresowany dodatkowymi zajęciami nauczyciela jogi i początkującego aktora niż morderstwem dokonanym przez gangu.
Wyświetleń: 1068 | Opini: 0 | Ocena: 10.00/10

< 1 2 3 .... 98 99 100 .... 195 196 197 198 199 .... 203 204 205 >